קורס קידום אתרים - אולי הגיע הזמן להסבה מקצועית?

 

מאמר זה בנושא קורס קידום אתרים מיועד לכאלה שסיימו את התואר אך מתקשים למצוא עבודה בתחום ההתמחות שלהם או לחילופין לאנשים אשר זה עתה פוטרו ממקום העבודה ומתקשים לחזור למסלול הלימודים. כמו כן, מאמר זה בנושא קורס קידום אתרים מיועד עבור כל מי שאין מרוצה מהמקצוע שלו ומרגיש שהגיע הזמן לעשות שינוי קטן.

 

קורס קידום אתרים, אשר נלמד כיום במקביל בכמה מוסדות ללימודי מקצועות והכשרה מקצועית ברחבי הארץ מעניק לבוגריו תעודת מקדם אתרים מקצועי - תעודת SEO כפי שזה מכונה בג'רגון המקצועי. קורס קידום אתרים מתקיים כמה חודשים (בסביבות ארבעה חודשים עד חצי שנה) במתכונת של שיעורי בוקר או ערב לסירוגין אחת לשבוע או פעמיים בשבוע. קורס קידום אתרים הוא איננו קורס אקדמי אך הוא מוכר על ידי מוסדות וארגונים רבים אשר מעניקים נקודות תגמול / השתלמות מקצועית למי שעובר אותו בהצלחה (סעיף זה צריך לבדוק, כל אחת במסגרת בה הוא מועסק).

 

אז איך קורס קידום אתרים יכול לסייע למי שלא מוצא עבודה בשוק?

צעירים רבים נוטים להרשם ללימודים בתחומים שמעניינים אותם או שהם היו טובים בהם בבית הספר כגון: אמנות,ספרות, הסטוריה של עם ישראל ועוד מקצועות רבים ומעניינים בהם אין עבודה בשוק. לה באמ, מתי לאחרונה ראיתם מודעת: דרושים אנתרופולוגים או דרוש סוציולוג המתמחה בתרבויות אפריקאיות? מעולם לא נכון? מעניין ללמוד רוח, חברה ואפילו מדעים מדוייקים או מדעי החיים אבל בין העניין שמלווה את מהלך הלימודים לבין היכולת להשתלב בשוק העבודה ואף להתפרנס - יש הבדל. קורס קידום אתרים הוא בדיוק ההזדמנות של מי מכם אשר השקיע כבר כמה שנים טובות באקדמיה ואין לו זמן, כוח ובעיקר - כסף להתחיל ללמוד כרגע עוד תואר ארוך. קורס קידום אתרים אורך בערך סימסטר וגם הוא לא במתכונת יום יומית כך שאתם יכולים להרוויח מקצוע פרקטי, יעיל ומכניס ולהמשיך לקרוא על תרבויות קדומות בזמנכם הפנוי.


קורס קידום אתרים עבור מי שרוצה לעשות הסבה מקצועית:

קורס קידום אתרים הוא בדיוק הפיתרון עבור מי שנמצא במסגרת עבודה אבל לא ממש נהנה ממה שהוא עושה, לא מרוויח מספיק, לא ממש את עצמו או פשוט זקוק לשינוי אווירה! קורס קידום אתרים, המתקיים על בסיס של שיעור אחד או לכל היותר שניים בשבוע, לעיתים אחר הצהריים, מאפשר לכם ללמוד תוך כדי העבודה כך שלא יהיה לכם מצב של "ואקום" / חלל. רק לאחר שתסיימו קורס קידום אתרים, תהיו בעלי תעודת הסמכה ובעיקר בעלי ידע וביטחון - אז תוכלו להתחיל ליישם את היידע שלכםם בתחום התעסוקתי החדש.

 

קורס קידום אתרים מיועד לכל מי שרוצה ללמוד תחום עיסוק חדש, תחום לו יש ביקוש בעשור האחרון ובפרט בשנים האחרונות ועל פי כל התחזיות - הביקוש רק יעלה. קורס קידום אתרים מיועד עבור כל מי שאוהב לעבוד בתחום של מחשבים בכלל ואינטרנט בפרט, מי שיש לו ראיה אנליטית, יכולת למידה מהירה וחושים טכניים בסיסיים.