אחסון אתרים

 

מה זה אומר לאחסן אתר אינטרנט? מה האפשרויות העומדות בפנינו בתחום של אחסון אתרי אינטרנט? והכי חשוב - מהו המודל הנכון ביותר של אחסון אתרים עבור האתר שלנו? במאמר זה תלמדו על המודל הטוב ביותר של אחסון אתרים עבור האתר שלכם לפי סוגו על פי קטגוריות האתרים השונות:

 

אחסון אתרים תוכן הנהנים מתנועת גולשים מכובדת:

כאשר אתם מעלים לאוויר אתר חדשותי או אתר חדשות עסקיות, משחקי מחשב, כתבות תרבות ועוד, אתרים אשר מתעדכנים על בסיס יומי ומכילים מאות ואלפי עמודי תוכן, כולל סרטוני וידיאו, תמונות, מאמרים מקצועיים ועוד, מדובר על אתר אשר על פי המודל שלו ותנועת הגולשים הערה, אתם תוכלו להרוויח עליו סכומים יפיםפ ישירות מהמפרסמים ולכן זהו אתר שעבורו מומלץ לבחור את המודל של אחסון אתריםתמורת דמי אחסון יומיים. איך זה עובד? בהתאם לנפח האתר, חברת אחסון גובה דמי אחסון עבור כל יום בו האתר יושב על השרת שלה. אתם אמנם משלמים סכום חודשי קבוע אבל יודעים שאתם נענים מגישה ישירה לרשת ותמיכה טכנית לכל מקרה ותקלה.


אחסון אתרי בית קטנים בעלי נפח מזערי ופעילות די סטנדרטית:

עבור אתרים סטאטיים, כלומר אתרים שמיום העלתם לרשת לא בוצעו שינויים מרחיקי לכת ולא התווספו תכנים רבים, אתרים של חברות מסחריות וארגונים אשר מחזיקים אתר בית רק בכדי שאנשים ידעו על קיומם, יקבלו מעט פרטים ראשוניים ויופנו לסניפים או למספרי טלפון של החברה, אלו אתרים בהם לא ניתן להתפרנס מהמודל של פרסומות. לכן, כאשר מדובר על אתר מסוג זה,אשר מן הסתם איננו רווחי ולכן לבעליו חשוב לחסוך בהוצאות אחזקת האתר,עבורו מומלץ לבחור במודל של אחסון אתרים בחינם תמורת שטח פרסום לגוגל אד סנס. כלומר, חברת אחסון אתרים נותנת לכם שירותי אחסנה על גבי שרת כולל תמיכה טכנית בתנאי שתאפשרו לה לשלב בעמוד הבית קמפיינים של מנוע החיפוש גוגל ישראל. זהו תשלום מזערי עבור שירות נדרש של אחסון אתרים.


אחסון אתרי נישה קטנים ו/או אתרים חדשים אשר עדיין לא צברו תנועת גולשים:

גם כאשר מדובר על אתרים קטנים, נישתיים ואתרים חדשים,אשר עדיין לא זוכים למספר גדול של מבקרים על בסיס יומי, אתרים מסוג זה הם עדיין לא אתרים רווחיים ולכן תשלום יומי עבור אחסון אתרים, תשלום המתחיל מכשלושה דולרים ליום, הוא הוצאה שחשוב לחסוך אותה. המודל של אחסון אתרים תמורת פרסום של גוגל הוא מודל מצויין.


אחסון אתרים המיועדים לגולשים בחו":ל:

כאשר מדובר על אתרים באנגלית הפונים לקהל בחו"ל כדאי בהחלט לשקול את האופציה של אחסון אתרים במסגרת חברות בינלאומיות או חברות אחסון אתרים במדינות היעד בהן נמצא הקהל המבוקש שכן לחברות שרתים בחו"ל ישי גישה לרשת המקומית ודרך אחסון על גבי שרתים מקומיים תהיה לכם עדיפות במנועי החיפוש ברשתות מקומיות במדינות היעד.